Марафон “Здорова молодь – сильна Україна” продовжується!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369467729_1078620169768409_6388465926550340591_n.jpg)
Марафон “Здорова молодь – сильна Україна” продовжується!
Проєкт проводиться уже 21-й тиждень за сприяння Харківського обласного центру молоді та об’єднує 10 громад, що синхронно займаються оздоровленням в один час кожної суботи.
У Краснокутській громаді команди «КутОк здоров’я» ( смт Краснокутськ) та «Непереможні (с. Качалівка) на чолі з координаторами підтримують молодіжний оздоровчий рух та проводять активні суботи разом.
Пам’ятай, що здоровий спосіб життя – невід’ємна частина України.
Приєднуйся до нас!