Мобільний клас безпеки у Краснокутській громаді

Формування ключових та стійких компетенцій у безпековому просторі сьогодення  – одне з головних завдань батьків та освітян.

Так, у рамках спільного проєкту Національної поліції та ДСНС України за підтримки UNICEF до учнів Краснокутського ліцею №1 Богодухівської району Харківської області 06 грудня завітав Мобільний клас безпеки. 

Мета проєкту – доступно пояснити дітям правила безпечної поведінки під час повномаштабного вторгнення.

Інспекторами ВЦЗ та ОНПР Богодухівського РУ ГУ ДСНС України спільно з представниками Національної поліції проведено 2 навчальних заняття з учнями 5 та 7 класу  на базі Мобільного класу безпеки.

Учні уважно слухали про вибухонебезпечні предмети та правила пожежної безпеки, закріпили алгоритм дій при виявленні підозрілого предмету, побачили, як виглядають вибухові пристрої.

У середині мобільного класу учні мали змогу приміряти форму працівників оперативних служб і перевтілитися в рятувальну команду, девізом якої стало гасло українських рятувальників «ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ». Дізналися, що рятувальники мають бути сильними і сміливими. А щоб здобуті знання не забувалися, діти отримали від фахівців буклети та наочність з протимінної тематики.

Такі заняття сприяють підвищенню культури безпеки серед учнівської молоді та батьківської громадськості.