“Моя суперсила – безпека в Інтернеті”
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/153540104_3717627291690153_3416195473295889474_n.jpg)
Для учнів 1-2 класів вчителями закладів загальної середньої освіти Краснокутської громади проведені уроки, присвячені захисту дітей в цифровому середовищі, – “Моя суперсила – безпека в Інтернеті”
Для учнів 1-2 класів вчителями закладів загальної середньої освіти Краснокутської громади проведені уроки, присвячені захисту дітей в цифровому середовищі, – “Моя суперсила – безпека в Інтернеті”