Молодь Краснокутщини на обласному форумі «Я — Волонтер!»

З 28 по 30 липня 2023 року відбувся обласний форум «Я — Волонтер!»   за ініціативи Української асоціації молодіжних рад та за організації  Управління у справах молоді та спорту ХОВА  в межах реалізації заходів щодо молодіжної політики та національно-патріотичного  виховання.

Від молоді Краснокутської громади  побували на форумі Данило Пивоваров та Яна Немикіна.

Першого дня відбувся тренінг “Молодіжне волонтерство”, на якому спікер Микола Благовестов розповів про поняття “волонтерство”, історію виникнення волонтерства; про якості, якими повинен володіти волонтер; про  напрямки роботи волонтерів.

Після узагальнення та закріплення отриманих знань з волонтерства пограли у гру “Фейк, пропаганда, маніпуляція фактами”.

Другий день був присвячений практичним навичкам, якими мають опанувати як волонтери, так і звичайні люди – навички самозахисту та тактичної медицини. Крім того, учасники ознайомилися з основними правилами користування вогнепальною зброєю.

Третього дня було проведено телеміст між представниками молодіжних рад Естонії, Румунії, Італії, Луганщини, Рівненщини та Тернопільщини.

Спікери познайомили із структурою та фінансуванням своїх організацій, досвідом реалізації молодіжних програм, а також досвідом співпраці з молодіжними радами інших країн. Представниця молодіжної ради при МЗС України розповіла, як вона зуміла, використовуючи мистецтво, донести студентству США інформацію про вплив війни в Україні на молодь.

Далі учасники взяли участь у грі “МайстерШеф”. Тематикою  гри було передбачено за допомогою намальованих страв розповісти, як саме дані “кейси” реалізуються у місцевих громадах.

А на завершення учасників форуму «Я – Волонтер!» було нагороджено сертифікатами.