Молодь Краснокутщини та представники Краснокутської молодіжної ради обговорюють актуальні на сьогодні питання

У рамках програми «Демократія і належне врядування» конкурсу «Стійкість, відновлення та розвиток територіальних громад» команда ЦеГрІн  відвідала Краснокутську громаду.

На одній із зустрічей молодь Краснокутщини та представники Краснокутської молодіжної ради мали змогу обговорити актуальні на сьогодні питання.

Від початку повномасштабної війни кількість внутрішньо переміщених осіб у громаді наближається до довоєнної чисельності мешканців громади, тож навантаження на інфраструктуру та ОМС відчутно зросло. Якісні послуги для всіх мешканців потребують змін, узгоджених з усіма зацікавленими сторонами – населенням, органами самоврядування, місцевою владою тощо.

Наразі аналізуються та вивчаються виклики, що стоять перед Краснокутською громадою, і рівень взаємодії місцевої влади з мешканцями. Так, актуальними є такі питання:

  • Гостра необхідність збереження людського, туристичного й культурного потенціалу.
  • Відсутність або обмеженість горизонтальних звʼязків.
  • Відчутне навантаження на сферу соціального захисту.
  • Неможливість офлайн-навчання для дітей у школах та садочках.
  • Потреба у робочих місцях для молоді, розвитку мікропідприємництва, ринків збуту та створення агрокооперативів.

Мешканці, влада, молодь та громадські організації  Краснокутської громади зацікавлені у позитивних змінах. Попереду багато роботи, зокрема підготовка адаптація Стратегії Краснокутської громади до сучасних викликів та реалій.

Візити відбуваються у партнерстві з Міжнародний фонд “Відродження”.

 

Опитування мешканців Краснокутської територіальної громади щодо необхідності актуалізації Стратегії сталого розвитку до 2030 року.

У рамках аналізу Стратегії сталого розвитку Краснокутської селищної територіальної громади  до 2030 року (далі – Стратегія) ГО “ЦЕГРІН” проводить АНОНІМНЕ опитування для визначення потреби та основних проблем, які вимагають актуалізації Стратегії: https://docs.google.com/forms/d/1LIbc6cmZgqfTm0-ZBWCfh-LXMmlweWc-60V7gvj6rzs/edit

Стратегія розміщена за посиланням: https://krkut.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/strategy_krasnokutsk.pdf