МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ – АКЦІЯ “НЕЗЛАМНІ”

З 16 по 18 червня 2023 року на базі окремих громад Харківщини відбувся захід для активної молоді – МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ-АКЦІЯ “НЕЗЛАМНІ”.

Від Краснокутської громади участь взяли представники Краснокутської молодіжної ради Пивоваров Данило та Ножка Сергій.

 

 Протягом першого дня юнаки взяли участь у тренінгу по програмі залучення молоді до відновлення України ВідНОВА.UA, а також мали можливість подискутувати з представниками влади щодо рівнів і методів комунікації молоді та влади і обговорити нагальні проблеми громад.

 Наступного  дня у Харківському ТКЦ відбулася телепанель спілкування з представниками молодіжних рад Вірменії, Польщі та Молдови щодо реалізації молодіжної політики інших держав.

А у м. Люботин учасники форуму зустрілися із Сердюком Марком, волонтером БФ “Безпечне небо”, який ознайомив з поняттями «благодійність» та «волонтерство», системою створення і функціонування благодійного фонду.

Протягом третього дня проведено тренінг “Основи проєктного менеджменту для молоді”, у процесі якого активна молодь ознайомилася з теоретичною частиною написання проєктної документації, а також спробувала на практиці створити ідею проєкту на грант від міжнародних організацій.

Дякуємо організаторам Українська Асоціація Молодіжних Рад й гостям за створення подібних майданчиків, де молодь може навчатися, генерувати ідеї та бути творцями новітньої історії країни.

Підтримка молодіжної політики – запорука успішного розвитку України!

Слава Україні! Героям слава!