МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПОСТАНОВИ КМУ “ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 19 ЧЕРВНЯ 2019 Р. № 532 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОСВІТНІЙ ОКРУГ І ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ”

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови КМУ “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. № 532 “Про затвердження Положення про освітній округ і опорний заклад освіти”.

Метою змін зазначеного проєкту акта є узгодження між собою законів України “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту” та чинного Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, затвердженого постановою Уряду від 19 червня 2019 р. № 532.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта у вигляді порівняльної таблиці просимо надсилати до 5 жовтня 2020 року на e-mail: v_bozhinskiy@mon.gov.ua (відповідальна особа Божинський Володимир, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення директорату шкільної  освіти).

Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. № 532 «про затвердження положення про освітній округ і опорний заклад освіти»