Мурафський ліцей “Програма популяризації серед здобувачів освіти ЗЗСО Краснокутської СТГ порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій”

До «Програми популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій» 22 листопада 2021 року долучились в Мурафському ліцеї. 

До навчання залучались: посадова особа з питань цивільного захисту відділу освіти Краснокутської селищної ради, інженер з охорони праці Ірина ШОСТАК, фахівець ГУ ДСНС України у Харківській області Дмитро ТЕМНОХУД, медична сестра ЦПМСД с.Мурафа Тетяна ФІЛОНОВА та сестра медична Мурафського ліцею Наталія МАКСЮК.

Навчальні групи:

1 група – 1-4 класи – (84+ 7 педагогічних працівників)

2 група – 5-8 класи – (73 +5 педагогічних працівників)

3 група – 9-11 класи – (35 +3 педагогічних працівників)

Заняття навчальних груп проводились згідно графіку.

Місце проведення : спортивна зала Мурафського ліцею.

Тематика проведення навчальних занять доповідачами здійснювалась згідно «Програми популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій» за відповідними блоками. 

Цікавими були для учнів практичні заняття «Надання першої домедичної допомоги», сестрою медичною Мурафського ліцею Наталією МАКСЮК та медичною сестрою ЦПМСД с. Мурафа Тетяною ФІЛОНОВОЮ та інтерактивні ігри «Спіймай «так», впізнай «як»», підготовлені й проведені Іриною ШОСТАК.

Освітній процес з дітьми 1-4 класів проводився згідно вимог, був спрямований на формування достатнього та необхідного рівня знань і умінь дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі, елементарних норм поведінки в надзвичайній ситуації, запобіганням пожежам від дитячих пустощів з вогнем тощо.

З’ясовані проблемні питання щодо опрацювання алгоритму дій під час надзвичайних ситуацій.