Музичне виховання в Краснокутському ДНЗ №1

“Підтримайте свою дитину, допоможіть їй розкрити себе,

музичне виховання – це не виховання музиканта, а передусім, виховання людини”

В. Сухомлинський.

         Музика має великий вплив на формування свідомості дитини, її духовного світу, сприймання навколишнього світу. Будь-яке музичне спілкування з дитиною будується на спільній діяльності, партнерстві, де ведучий – дорослий, а партнер-учасник-дитина.
        У Краснокутському ДНЗ №1 регулярно проводяться Дні відкритих дверей, коли батьки мають змогу стати безпосередніми учасниками освітньо-виховного процесу, побачити, як музичний керівник працює з дітками, як зацікавлює їх, як прищеплює любов до музики.

      До перегляду було представлено заняття “З музикою та весною оживає все навколо”. Любов до музики, прищеплена в дитинстві, може стати міцною основою подальших досягнень та успіхів дитини. Навчання музики відкриває широкий шлях до інтенсивного розвитку сенсорних здібностей, створює надійний фундамент для становлення й подальшого розвитку всіх пізнавальних процесів, гармонійного поєднання емоційного і раціонального, духовного життя людини у майбутньому. Запорукою успіху у вихованні дітей є співпраця педагогів та батьків.