На Краснокутщині оновлюється матеріально-технічна база закладів освіти

1 вересня 2019 року в Краснокутському районі до шкіл пішли навчатися 2445 учнів 1-11 класів. У 16-ти перших класах навчатимуться 247 дітей. Всього навчальним процесом охоплено 3122 дитини. Дошкільною освітою буде охоплено 655 дітей.

Для покращення якості надання освітніх послуг для учнів району з’явилися оновлені шкільні їдальні у Слобідській, Олексіївській та Качалівській школах, а також у Костянтинівському ліцеї. На стадії завершення – їдальня в Мурафській ЗОШ.

Здійснені капітальні ремонти покрівлі у Слобідській та В’язівській школах, теплотраси Козіївської ЗОШ.

Облаштовано медіатеки в Олексіївській та Дублянській ЗОШ, які урочисто відкрили саме 01 вересня.

Виконано будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в Олексіївській школі та ведуться роботи у Пархомівській ЗОШ та Краснокутській гімназії. Крім того, в гімназії до кінця року буде здійснено капітальний ремонт спортивного майданчика.

На стадії завершення перебуває ремонт приміщень Колонтаївської та Козіївської шкіл. Ведеться капітальний ремонт приміщення Краснокутського ЦДЮТ та реконструкція в межах Концепції Нового освітнього простору в Пархомівській ЗОШ.

Здійснена заміна внутрішніх світильних приладів на енергозберігаючі в Колонтаївській та Олексіївській ЗОШ.

У 2019 році розширено освітянську мережу. Відкрито дошкільний підрозділ в Костянтинівському ліцеї та Краснокутський інклюзивно-ресурсний центр.

Придбано шкільні автобуси для Мурафської та Пархомівської ЗОШ, наразі проводиться тендерна процедура для закупівлі ще двох автобусів.

Закуплені комплекти комп’ютерного обладнання, природничо-математичні кабінети, дидактика для перших класів НУШ та шкільні меблі.