На Краснокутщині відзначили Міжнародний день захисту дітей

Яскраво, енергійно та насичено у районному центрі відзначили Міжнародний День захисту дітей. Під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, за сприяння голови Краснокутської РДА Олексія Белоцького 31 травня в райцентрі відбулися заходи до Дня захисту дітей – «За день до літа».

На центральній площі Краснокутська відбулася розважальна програма «Майбутнє планети в дитячих руках». Біля сцени зібралися кілька сотень дітей, їхніх батьків, вчителів та вихователів. 
Розпочалися урочистості різнобарвною веселкою, яку створили за допомогою різнобаврних хустинок та кольорового диму маленькі представники кожної сільської ради Краснокутського району.
Ведучі Костя Медяник та Оксана Тимченко один за одним оголошували концертні номери. Юні зірочки продемонстрували, що вони вміють співати й танцювати, грати на сцені, як справжні актори, створювати музичні композиції без допомоги будь-яких інструментів, реалізовувати цікаві хореографічні композиції, навіть демонструвати елементи бойових мистецтв. 
Яскравим виступом порадував театральний колектив «Слово» з театралізованою композицією «Планета». Запальними танцями розважали гостей свята танцювальні колективи «Каблучок», «Ромашка», «Dream-Team», «Колорит», «Юніор-денс», «Натхнення» та «Лайф-денс». Справжнє свято музики створили вокалісти Дмитро Тимченко, Максим Лучка, Аня Шевцова, Валерія Твердохліб та Вікторія Кондратенко під час виконання пісні «Обдарована дитина». 
Емоційно виступили колективи «Весняночка» з вокально-хореографічною композицією «Борщі» та вокальний колектив «Ліра». Майстерно відпрацювали номер каратисти з гуртка «Саторі».
Справжнім подарунком стали виступи солістів Марини Старченко, Вікторії Кондратенко, Валерії Литовки, Анни Сабової, Валерії Пузир, Вероніки Торяник, Дар’ї Баглай, Дар’ї Соколовської та Олександра Шугая.
Несподіваним та вражаючим був виступ майстра зі створення музичних композицій за допомогою дихального та мовного апарату, бітбоксера Максима Кисленка.
Глядачі насолоджувалися виступами та, затамувавши подих, чекали підведення підсумків вже традиційного конкурсу навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Обдарована дитина» і визначення кращих учнів району в різних номінаціях.
Цьогоріч Подяками голови Краснокутської районної державної адміністрації та сертифікатами на придбання електронної оргтехніки були відзначені переможці обласного, Всеукраїнського рівня олімпіад, конкурсів, конкурсів робіт Малої академії наук, спортивних змагань.

Загалом, свято дитинства видалося яскравим, цікавим та різноплановим. Кожен маленький мешканець Краснокутська знайшов розвагу до душі. Дітлахи отримали масу позитивних емоцій та вражень, а їхні батьки мали змогу долучитись до прекрасного та відчути гордість за своїх дітей.

Святкового настрою додавали повітряні кульки та солодке морозиво, яке у подарунок для Краснокутських дітлахів передала губернатор Харківщини Юлія Світлична.

ВІДЕО СВЯТА: https://www.youtube.com/watch?v=Frn61AuaY_E&feature=share