На Краснокутщині відзначили Всеукраїнський день бібліотек

     У всі часи бібліотеки були джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством, центрами духовного й інтелектуального життя суспільства. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар – хранителем людської культури.

      Сьогодні, 30 вересня 2019 року, шкільні бібліотекарі Краснокутського району зібралися в медіатеці Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, щоб відзначити разом Всеукраїнський день бібліотек. На свято завітала перший заступник голови Краснокутської районної державної адміністрації Олена Губарєва, яка привітала зі святом бібліотекарів нашого району.  У своїй промові Олена Юріївна наголосила на тому, що сьогодні особлива увага приділяється розвитку бібліотечної справи району, подякувала всім бібліотекарям за їх благородну працю та провела церемонію нагородження кращих бібліотекарів та дітей-читачів.

    Грамоти Краснокутської РДА за змістовну та наполегливу працю в галузі освіти, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у виховання юного покоління і з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек отримали:

  • Величко Валентина Дмитрівна, завідувач бібліотеки Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області;
  • Рідна Людмила Ярославівна, завідувач бібліотеки Костянтинівського ліцею Краснокутської районної ради Харківської області;
  • Спірідонова Наталія Іванівна, завідувач бібліотеки Краснокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Краснокутської районної ради Харківської області.

Дуже приємно, що бібліотеки нашого району знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами,  беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів юного покоління. А працівники бібліотек – незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією, адже саме вони несуть своїм читачам радість знань, високу культуру та любов до мистецтва.