Нагороджено найобдарованіших, найкреативніших, найвеселіших та найактивніших дітей Богодухівського району

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у м. Богодухів  найобдарованіших, найкреативніших, найвеселіших та найактивніших дітей Богодухівського району було нагороджено грамотами районної ради і районної державної адміністрації, солодощами та грошовими преміями. Серед них – діти Краснокутської громади: Дмитро Тимченко, Кіріл Замурей, Юлія Ващенко, Микола Коваль, Діана Гусакова, Валерія Пузир.
В урочистій святковій атмосфері з вітальним словом до присутніх звернулися: голова Богодухівської районної ради Юрій ЯЦИНА, заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрій КУЗУБ та депутати Харківської обласної ради Ольга ЛЬВОВА, Алла РОЙТБЛАТ, Олександр СКОРИК.
По закінченню свята всі присутні діти отримали морозиво від керівництва Богодухівської районної ради та Богодухівської районної державної адміністрації.
Фото: Марина Сокіл