Неперевершені враження та феєричні емоції супроводжували вихованців таборів відпочинку протягом 14 днів зміни

Літо – улюблена пора року дітей. Це час веселих канікул, цікавого відпочинку та розваг. Відповідно до актів готовності таборів до літнього періоду 2019 року в Краснокутському районі було забезпечено відкриття 15 таборів з денним перебуванням на базі шкіл району.

У таборах з денним перебуванням відпочинком при планових показниках 1100 дітей було охоплено відпочинком 1278 дітей пільгових категорій (на 178 осіб більше, ніж було заплановано). Табори відпочинку з денним перебуванням  функціонували в одну зміну, тривалість якої складала 14 днів (з 27.05.2019 – 13.06.2019). Вартість харчування однієї дитини на день  становила 35,00 грн., що на 21 грн. більше порівняно з минулим роком.  

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою ефективного оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року були вжиті відповідні заходи щодо збереження життя та здоров’я дітей.

За час роботи таборів відпочинку з денним перебуванням діти дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, духовно збагатилися.

          Наші діти – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі. Неперевершені враження та феєричні емоції супроводжували вихованців таборів відпочинку протягом 14 днів. Діти отримали масу задоволення та позитиву. Гарно відпочили, активно провели свій час.

На сайт закриття таборів