З 20 по 26 листопада 2018 року в Краснокутському ДНЗ №3 пройшов тиждень безпеки дорожнього руху «Ми захистимо тебе, малюк!».
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/46811868_333263597228195_6001706601289875456_n.jpg)
«Ми захистимо тебе, малюк!»
З 20 по 26 листопада 2018 року в Краснокутському ДНЗ №3 пройшов тиждень безпеки дорожнього руху «Ми захистимо тебе, малюк!». Протягом тижня діти закладу мали можливість якомога більше взнати про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них. Під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катання на санчатах, роликах, велосипеді поблизу дороги.