Обдарована дитина Краснокутщини – 2019
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61541429_414772509077303_8071020066386214912_n.jpg)
Подяками голови Краснокутської районної державної адміністрації відзначені:
1. Бреславський Микола, учень 11-А класу Краснокутської гімназії, переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, правознавства, російської мови та літератури – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 10 тис. грн.
2. Костенко Анастасія, учениця 10-А класу Краснокутської гімназії, переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, української мови та літератури – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 6 тис. грн.
3. Благодир Наталія, учениця 10 класу Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН секції«Історичне краєзнавство», обласного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства та лауреат обласного етапу конкурсу «Ораторське мистецтво» – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 6 тис. грн.
4. Панченко Владислав, учень 10-А класу Краснокутської гімназії, переможець Всеукраїнського та обласного етапів з гирьового спорту – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 6 тис. грн.
5. Медяник Костянтин, учень 8 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
6. Тимченко Дмитро, учень 9 класу Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
7. Лісняк Валерія, учениця 9 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства та переможець обласного етапу творчого конкурсу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина -Україна» – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
8. Замурей Кіріл, учень 4 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
9. Павленко Євгеній, учень 6 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
10. Семенішин Богдан, учень 4 класу Костянтинівського ліцею, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
11. Халтурін Олександр, учень 5 класу Костянтинівського ліцею, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
12. Каплоух Олена, учениця 5 класу Костянтинівського ліцею, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
13. Мельник Дар’я, учениця 9 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
14. Новосельцева Анастасія, вихованка гуртка Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН секції «Агрономія», яка навчається в Харківській школі «Обдарованість», – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61339555_414772729077281_1401564385507278848_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61353867_414772869077267_7186134517101363200_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61375684_414772845743936_3516722666528571392_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61381787_414772959077258_6645965246311694336_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61396164_414772722410615_2366572914771230720_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61433553_414773135743907_1122832183501783040_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61438793_414773675743853_6231601889813725184_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61450729_414773912410496_8449325690670546944_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61520921_414772595743961_7380161502944165888_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61541429_414772509077303_8071020066386214912_n-1.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61541429_414772509077303_8071020066386214912_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61553428_414773422410545_7976476768070533120_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61568081_414773729077181_7325355886296170496_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61574706_414772752410612_7495479510825959424_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61579804_414772525743968_2857965637844598784_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61594110_414773739077180_7761711476804419584_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61601064_414773272410560_6474340981683519488_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61630021_414772505743970_1616172210387419136_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61634153_414772645743956_1222596087580196864_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61682450_414773069077247_2333742536947924992_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61686098_414773339077220_1864367723199332352_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61688019_414772585743962_8181466584921931776_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61688220_414773212410566_688634384563044352_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61695047_414773812410506_2091654386026545152_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61696337_414772949077259_5870397562581680128_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61724684_414773869077167_1369442595683434496_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61727624_414773082410579_1049113807214870528_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61737114_414773569077197_3459313771418222592_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61817069_414773582410529_2429936288116244480_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61832352_414773445743876_27419788477202432_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61879809_414773222410565_2329326447279210496_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61881109_414772819077272_286015629020889088_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61938083_414773002410587_2250941017794543616_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/61957715_414773522410535_7843246118044434432_n.jpg)