Обдарована дитина Краснокутщини – 2019

Подяками голови Краснокутської районної державної адміністрації відзначені:
1. Бреславський Микола, учень 11-А класу Краснокутської гімназії, переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, правознавства, російської мови та літератури – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 10 тис. грн.
2. Костенко Анастасія, учениця 10-А класу Краснокутської гімназії, переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, української мови та літератури – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 6 тис. грн.
3. Благодир Наталія, учениця 10 класу Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН секції«Історичне краєзнавство», обласного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства та лауреат обласного етапу конкурсу «Ораторське мистецтво» – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 6 тис. грн.
4. Панченко Владислав, учень 10-А класу Краснокутської гімназії, переможець Всеукраїнського та обласного етапів з гирьового спорту – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 6 тис. грн.
5. Медяник Костянтин, учень 8 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
6. Тимченко Дмитро, учень 9 класу Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
7. Лісняк Валерія, учениця 9 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства та переможець обласного етапу творчого конкурсу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина -Україна» – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
8. Замурей Кіріл, учень 4 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
9. Павленко Євгеній, учень 6 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
10. Семенішин Богдан, учень 4 класу Костянтинівського ліцею, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
11. Халтурін Олександр, учень 5 класу Костянтинівського ліцею, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
12. Каплоух Олена, учениця 5 класу Костянтинівського ліцею, переможець обласного етапу з біатлону – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 3 тис. грн.
13. Мельник Дар’я, учениця 9 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.
14. Новосельцева Анастасія, вихованка гуртка Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН секції «Агрономія», яка навчається в Харківській школі «Обдарованість», – та сертифікатом на придбання електронної оргтехніки на 5 тис. грн.