ОБЛАСНА НАРАДА ПРЕДСТАВНИКІВ РАЙОНІВ (МІСТ, ОТГ) З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») ТА ПІДГОТОВКИ РОЇВ (КОМАНД) ДО УЧАСТІ В ІІ ЕТАПІ ГРИ

20 березня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради відбулася обласна нарада представників районів (міст, ОТГ) з питань проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та підготовки роїв (команд) до участі в ІІ етапі гри.

У роботі наради від Краснокутського району взяла участь вчитель фізичної культури Краснокутської гімназії, керівник РМО вчителів фізичної культури Лариса Бєлєнкова.

Про нормативно-правове забезпечення гри «Сокіл» («Джура») учасників наради ознайомила Редіна В.А., директор КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.  Про організацію та проведення змагань з військово-патріотичного комплексу гри «Сокіл» («Джура») висвітлені Городецьким С.Л., начальником, полковником та Асєєвим А.М., майором Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради. Про туристсько-спортивні змагання гри «Сокіл» («Джура») доповідав Ободовський П.А., завідувач відділом туризму та спортивного орієнтування КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Усі учасники наради одержали вичерпні консультації з питань проведення гри «Сокіл» («Джура») та електронні матеріали з умовами проведення ІІ (обласного) відбіркового та фінального етапів гри «Сокіл» («Джура»).

?