Обласна серпнева педагогічна конференція
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/zobrazhennia_viber_2020-08-27_14-46-31.jpg)
27 серпня 2020 року в онлайн-форматі відбулася Обласна серпнева педагогічна конференція за темою «Освіта Харківщини: виклики сьогодення та завдання з організації якісного освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році». Освітяни Краснокутського району також долучилися до конференції.
Онлайн-трансляція Обласної серпневої педагогічної конференції доступна на сторінці Харківської обласної державної адміністрації каналу YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ip6Vuq9qX9o
Посилання на трансляцію також розміщено на офіційній сторінці Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/788258754637235).