Обласний семінар-практикум «Компетенції керівника гуртка науково-технічного напряму в сучасних умовах реформування освіти»

        22 листопада 2019 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний семінар-практикум «Компетенції керівника гуртка науково-технічного напряму в сучасних умовах реформування освіти».

         У семінарі-практикумі взяли участь 37 керівників гуртків з 23 районів області. Від Краснокутського району участь у заході взяла Оля Крючко, методист Краснокутського ЦДЮТ.

           Під час семінару учасники ознайомились с новітніми тенденціями розвитку науково-технічної творчості у закладах позашкільної освіти. Відвідали виставку обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, де представлені роботи в номінаціях: «Найпростіші судномоделі», «Найпростіші авіамоделі», «Макети будівель», «Вироби в стилі оригамі та паперопластики» та «Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну». Стали учасниками презентації британської просвітницької програми «E-Bug» в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, а також із задоволенням поспілкувалися з директором першого Наукового парку «Синергія», створеного на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.
На семінарі керівники гуртків науково-технічного напряму ознайомились з цікавою та корисною інформацією для подальшої плідної роботи зі своїми учнями та отримали сертифікати.