Обласний урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти, відбувся 4 жовтня

Обласний урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти, відбувся 4 жовтня у м. Харків.

У педагогічному віче взяла участь і делегація освітян Краснокутського району.

На початку заходу у відео до присутніх звернулася голова ХОДА Юлія Світлична, яка через відрядження та участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі, не змогла привітати освітян особисто.

«Вчителі, без перебільшень – найважливіші люди в державі, адже саме вам ми довіряємо найдорожче – наших дітей. Вчителі не просто вчать писати і рахувати, а й дійсно формують особистість, – зазначила Юлія Світлична. – Ваша доброта, любов, ваша сила наповнюють учнів, і вони стають більш самостійними і впевненими в собі. Частинка вашої душі – в кожному з учнів, і кожен з них – це витвір вашого педагогічного мистецтва».

Заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев зазначив, що освіта для керівництва області завжди була пріоритетним напрямком і надалі також не залишиться без підтримки.

«Ми й надалі будемо робити все, аби інвестувати в розвиток освіти, – сказав Анатолій Бабічев. – Вірю у світле майбутнє країни, адже саме ви сьогодні формуєте майбутнє нашої країни».

Він зауважив, що впродовж останніх років Харківщина займає провідні позиції серед регіонів України з доступності та якості послуг у сфері освіти.