Останній дзвінок у школах Краснокутщини

Голова Краснокутської райдержадміністрації Олексій Белоцький завітав на свято прощання зі школою в Олексіївську та Дублянську ЗОШ. Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної Олексій Олександрович щиро привітав учнів, випускників, вчителів та батьків з цим святковим днем, яке знаменує не лише завершення навчального року, а й подолання нової сходинки на життєвому шляху до поставленої мети. Він побажав випускникам успіху, сили духу у підкоренні вершин, невичерпного завзяття та сміливості у майбутніх звершеннях. Учням, які продовжать навчання у новому навчальному році, Олексій Олександрович побажав гарного відпочинку і нових яскравих вражень.

На святковій лінійці у Дублянській ЗОШ очільник району відзначив почесними грамотами вчителя початкових класів Білецьку Наталію Миколаївну та вчителя фізичної культури Ліхачова Олександра Леоновича та передав подарунки від голови ХОДА Юлії Світличної – комплект комп’ютерного обладнання для Нової української школи, а кожен випускник отримав USB-флеш-накопичувач.

Під час урочистостей у селі Олексіївка голова РДА передав від Юлії Олександрівни два комплекта футбольної форми для шкіл Олексіївської сільської ради та футбольні м’ячі.

З нагоди свята останнього дзвоника  усі педагогічні колективи району отримали солодощі від депутата Харківської обласної ради Юлії Світличної.

Дружні шкільні родини святкували і радість наближення канікул, і задоволення від зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи, і сум від розставання випускників зі школою.