Пархомівський ліцей – переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennia_viber_2023-12-21_07-44-33-194-e1703161329200.jpg)
Протягом липня-вересня 2023 року Міністерством освіти і науки України проведено Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти.
Пархомівський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області став переможцем (І місце) у номінації «кращі сільські заклади загальної середньої освіти», презентувавши кількарічний досвід роботи з фізичного виховання з учасниками освітнього процесу.
Вітаємо колектив та учнів Пархомівського ліцею із здобутою перемогою!
Так тримати!
Наказ МОНУ від 28.11.1023 №1452