Педагогічна майстерня «Салон педагогічних інновацій» у Краснокутському ДНЗ №1

17 вересня 2020 року в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 була проведена педагогічна майстерня «Салон педагогічних інновацій» з питань вивчення та впровадження альтернативної програми формування культури інженерного мислення в дошкільників «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт». На заході були представлені презентації: «STREAM-ОСВІТА дошкільників: виховуємо культуру інженерного мислення», «Розвиток самостійного, творчого, пошукового, дослідницького мислення – одне з основних завдань освітньої діяльності в дошкільному закладі».
Члени педагогічної майстерні отримали слушні поради щодо реалізації STREAM- освіти у дошкільному закладі та стали учасниками майстер-класу по впровадженню дослідницької діяльності у роботу з дітьми дошкільного віку.
Живе спілкування, цікаві ідеї, обмін досвідом надихнули педагогів на нові звершення щодо запровадження напрямів STREAM-освіти в роботу з дошкільниками.
Приєднуйтесь до інновацій в системі освіти та вихованні майбутніх вчених. Використовуйте у роботі програму та отримуйте від роботи з дітьми максимум задоволення!