Педагогині Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Майстерню гендерночутливого вчительства
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/76648974_776943712718708_2978421281310900224_n.jpg)
16.11.2019 педагогині Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (віце-директорка Оксана Пономаренко, вчителька початкових класів Світлана Перепелиця, вчителька хімії Юлія Рудас) відвідали у Центрі гендерної культури (м.Харків) Майстерню гендерночутливого вчительства, де був проведений тренінг “Готуємося бути шкільними експертами та експертками”.
Мета тренінгу: пропагування ідеї гендерної рівності у ЗЗСО. Учасниці отримали домашнє завдання за темою “Гендерний аудит шкільного простору”.