ПІЗНАВАЛЬНА ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДЗОЗ «КАРАЗІНСЬКИЙ»

18 червня 2019 року фахівці Краснокутської  районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели у дитячому оздоровчому закладі «Каразінський» профорієнтаційний захід «Велика перерва».

Представники служби зайнятості розповіли про найбільш популярні послуги служби зайнятості для молоді: профдіагностику, електронні сервіси для професійного самовизначення, інтернет-платформу «SmartJob». Пізнавальні майстерні й воркшопи для дітей провели представники навчальних закладів Харкова та регіону.

Майстри Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості вчили хлопчиків і дівчаток працювати з шуруповертом та монтувати гіпсокартонні конструкції. Увагу молодших відвідувачів привернули майстер-класи з шиття і декорування.

Діти дізнавалися секрети догляду за волоссям, вчилися плести коси й робити вечірні зачіски. Найбільш допитливі із захватом брали участь у хімічних експериментах зі створення штучної «червоної ікри». А на міні-моделі лазерного станка діти вчилися гравіювати і наносили власноруч вигадані візерунки й написи на дерев’яні пластинки й чохли для мобільних телефонів.

Молодь активно ставила запитання фахівцям служби зайнятості і представникам навчальних закладів. У заході взяли участь близько 100 дітей.