Представниця активної молоді Краснокутської громади взяла участь у молодіжному форумі “Iron sky” (м. Харків)

У межах реалізації обласних заходів з молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді за ініціативи громадської організації “Українська асоціація молодіжних рад”  відбувся молодіжний форум “Iron sky”, в якому взяла участь представниця активної молоді Краснокутської громади, практичний психолог Козіївського ліцею Валерія Винник.

У рамках першого дня для молоді проведено панельну дискусію на тему “Молодь, молодіжні ради, молодіжні центри під час війни”. Опісля відбувся тренінг на тему “Проєктний менеджмент”, спікером якого виступив Максим Безверхий.

Другий день форуму видався дуже активним та насиченим. Учасники і учасниці працювали у групах за різними напрямками: фізична підготовка;  симуляційна гра з самооборони; тренінг на тему “Основи кібергігієни” (спікер Микола Благовєстов).

В останній  день форуму учасники мали змогу навчитися навичок тактичної медицини.

На завершення усі учасники  отримали сертифікати про участь у форумі «Iron sky».

 

🇺🇦 Форум «Iron Sky» відбувається  за ініціативи Української асоціації молодіжних рад (@youth.council_ua) та за організації  Управління у справах молоді та спорту ХОВА (https://www.facebook.com/dmskh.gov.ua) в межах реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного  виховання.