Представниця Краснокутської молодіжної ради взяла участь у Форумі відповідального лідерства та волонтерства для дівчат у м. Львів

Представниця Краснокутської молодіжної ради Ольга Свиридова взяла участь у Форумі відповідального лідерства та волонтерства для дівчат, що відбувся 10 серпня 2023 року у м. Львів.

У рамках події дівчата-учасниці дізналися:

чим відповідальне лідерство відрізняється від просто лідерства?

як можна долучитись до волонтерської діяльності, незважаючи на те, в якому куточку країни ти проживаєш, які ресурси та навички маєш?

яким чином розвинути свої навички завдяки програмам та проєктам Європейського Союзу?

як, турбуючись про інших, не забувати турбуватись про себе?

Окрім цього, дівчата взяли участь у майстер-класі з проєктного менеджменту та разом із командою однодумниць розробили власну ідею проєкту щодо розвитку молодіжного волонтерського руху в своїй громаді. І це ще не все: три ідеї, підготовлені в рамках форуму, отримають підтримку в реалізації від ГО «Жіноча Ліга».

Проєкт реалізується ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. Офіційними партнерами імплементації проєкту є ініціатива «Посли європейської молоді» в Україні, Американський дім у Львові, Національний університет «Львівська політехніка» та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».