Проведено нараду з директорами та медичними сестрами закладів дошкільної освіти Краснокутської селищної територіальної громади
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20210216_091531.jpg)
16 лютого 2021 року відділом освіти, молоді та спорту Краснокутської селищної ради спільно з фахівцями Держпродспоживслужби проведено нараду з директорами та медичними сестрами закладів дошкільної освіти Краснокутської селищної територіальної громади. Під час заходу розглянуто питання оформлення установчих документів, укладення контрактів, формування проєкту примірного меню, організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, подання звітності про діяльність закладів дошкільної освіти за попередній рік.