Приєднуйтеся до активностей Краснокутського молодіжного центру!

Хей!

А Ви знаєте, чим ми займалися на вихідних?

Ми провели незабутній день у Національному природному парку “Слобожанський”! Команда Краснокутського молодіжного центру організувала руханки на природі, які допомогли молоді зарядитися енергією та відчути себе краще.

Після руханок учасники суботнього заходу відвідали екологічне заняття про природу рідного краю та взяли участь у майстер-класі з виготовлення годівничок для птахів.

А позаминулої суботи разом з командою Краснокутського молодіжного центру підлітки розпочали свій ранок емоційним зарядом завдяки захопливому знайомству та участі в енергійній спільній руханці.

Потім їх чекав цікавий історично-краєзнавчий квест до Дня Соборності України. Ми пригадали власну культурну спадщину, забуті українські слова, розглянули традиції,  дізналися цікаві факти про свою рідну державу. Разом виконали гімн України і з великим ентузіазмом виготовили патріотичні браслети для себе та своїх рідних.

 

Заходи реалізовуються в межах проєкту «Створення 6 молодіжних центрів для підтримки підлітків та молоді», який втілюється ГО «Український професійний розвиток» за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та уряду Японії (GoJ).

 

Приєднуйтеся до нас та стежте за анонсами активностей на наших ресурсах:

Instagram:

https://www.instagram.com/krasnokutsk.youth.center/

Telegram:

https://t.me/krasnokutsk_youth_center

Facebook:

https://www.facebook.com/krasnokutsk.youth.center/

#КраснокутськийМолодіжнийЦентр #МолодьКраснокутщини