«Репродуктивне здоров`я та відповідальна поведінка учнівської молоді»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/57821738_835189953501332_5585817492019740672_n.jpg)
22-23 квітня у КВНЗ “Харківська академія неперервної освіти” пройшов дводенний семінар-тренінг «Використання посібника для тренера «Репродуктивне здоров`я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров`я молоді та його складові».
У тренінгу взяли участь 22 особи. Краснокутський район представила заступник директора Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Пономаренко.