Робота щодо освіти для сталого розвитку дітей дошкільного віку та ранньої профорієнтації у Краснокутському ДНЗ №1

     Сталий розвиток дає змогу задовольнити потреби нинішнього покоління без шкоди для можливості інших поколінь задовольняти потреби людей у їжі, питній воді, чистому повітрі, комфортних житлових умовах, забезпеченні прав і свобод, мирному співіснуванні, доступі до культурних цінностей і традицій тощо.

    У Краснокутському ДНЗ (ясла-садок) №1 вже не перший рік проводиться  робота щодо освіти для сталого розвитку дітей дошкільного віку та ранньої профорієнтації.

28 січня 2020  року вихованці старших груп мали можливість відвідати супермаркет «П’ятірочка», де закріпили свої знання про професії продавця, касира та вантажника. Цікаво та доступно ознайомила дітей Ольга Колпакова з  поняттями товар, гроші, чеки та упаковка.  Дошкільники мали можливість «купити» цукерки та отримати чек від власниці закладу.

    А ще діти завітали до магазину побутової хімії  «Cinderella», де  ознайомилися з предметами особистої гігієни, які використовують у побуті. У доступній формі вихователі розповіли про маркування на упаковках товарів та знаки, які на них зображені. Діти вже мають знання про попереджувальні знаки на упаковках, їх використання та дотримання для власної безпеки. Кожний відвідувач отримав від Тетяни Красної сувенірну повітряну кульку.

У наших дошкільнят було  багато вражень та емоцій, за що щиро вдячні власникам магазинів.