Розпочав свою роботу новий проєкт для дітей початкових класів у Краснокутській громаді
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365080209_1039624747201824_7362268312963248935_n.jpg)
Проєкт втілюється на базі Городнянської філії Козіївського ліцею та Краснокутського ЦДЮТ і триватиме протягом серпня.
На мультизанятті з української та англійської мови і математики діти складали ментальні карти та сортували частини мови, розвивали логічне мислення, вправлялися в лічбі та розв’язуванні задач, навчалися виконувати графічний диктант, а також повторили лексику за актуальними темами «Animals», «My body», «Numbers», «Colours».
Проєкт впроваджується за сприяння БО “Українська освітня платформа” спільно з Дитячим Фондом UNICEF.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-01_22-09-53-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-01_22-09-54-2-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-01_22-09-54-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363385155_1039624727201826_8188071549737560705_n-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/363392845_1039624933868472_5087332955964031127_n-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365080209_1039624747201824_7362268312963248935_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/365108526_1039624477201851_2902946478909830509_n-300x225.jpg)