«Що? Де? Коли?» в Краснокутську

Нещодавно, 23 березня Харків став місцем проведення наймасовішої гри «Що? Де? Коли?» і встановлення нового рекорду України. Вперше в історії країни в «Що? Де? Коли?» одночасно зіграли 1705 гравців, що об’єдналися в 341 команду. До цього рекорд належав Києву.

         І як зазначила в своєму привітанні до команд голова Харківської обласної державної адміністрації  Юлія Світлична: «Харків завжди був інтелектуальною кузнею нашої країни. Адже в наших вишах піддаються огранюванню найяскравіші алмази. Адже ви – гідні, ви – наше майбутнє».

         Учасниками цього надзвичайного дійства в Харкові стали й 2 команди Краснокутського району – команда «Гімназист» Краснокутської гімназії та команда «Костянтинівські ерудити» Костянтинівського ліцею.

         І от, сьогодні, 22 квітня 2019 року став історичним днем для Краснокутського району – адже координатори та унікальний ведучий феноменального дійства в Харкові  сьогодні прибули до нас, щоб інтелектуали Краснокутщини змогли продемонструвати свої знання та ерудицію. Це – велика честь та висока відповідальність для учнів наших закладів освіти.

         Участь в грі «Що? Де? Коли?» в Краснокутську взяли 6 команд нашого району: «Гімназист» Краснокутської гімназії, «Ерудити» Костянтинівського ліцею, «Індиго» Мурафської школи, «Грант» Козіївської школи, «Каламбур» Пархомівської школи та «Максимум» Колонтаївської школи.

         Це було надзвичайне випробування для наших школярів! Цікаві запитання, неймовірні емоції!

         Після хвилюючих двох турів гри визначились переможці:

І місце здобула команда Краснокутської гімназії «Гімназист»;

ІІ місце – команда Мурафської ЗОШ «Індиго»;

ІІІ місце – команда Колонтаївської ЗОШ «Максимум».

         Вітаємо переможців! Пишаємось вами!