“Школа вихователя-початківця” в Краснокутському ДНЗ №1
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/82893968_588843865303542_3074974551306665984_o.jpg)
В Краснокутському ДНЗ (ясла-садок) №1 поряд з досвідченими педагогами працюють молоді спеціалісти. Вони залучені до “Школи вихователя-початківця”, де отримують додаткову допомогу з різних питань освітньої роботи для підвищення фахового рівня від досвідчених вихователів.
23.01.2020 в закладі було проведено інтелектуальну гру-розвагу “Стежина в зоряний час” на основі творів Василя Сухомлинського”, яку підготувала творча група під керівництвом Зубкової Т.М. (“вихователь-методист”за званням).