Школярі та дошкільнята закладів освіти Краснокутщини відзначили День Європи
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-20_10-41-27.jpg)
З 14 травня по 16 травня 2020 року в Краснокутському районі відзначався День Європи, тож і школярі та дошкільнята закладів освіти Краснокутщини на дистанційному навчанні долучилися до відзначення цього дня.
Вчителями, вихователями, учнями та вихованцями було підготовлено добірку малюнків на тему «Європа очима дітей»; фотоколажі «Ми подорожуємо Європою», «Україна – держава європейська»; віртуальні подорожі столицями європейських країн; кухонний експрес (традиційні страви європейських країн); конкурс читців європейської поезії; виставку фотографій із сімейного архіву «Я – у центрі Європи»; пізнавальний урок «Україна – центр Європи»; квест «Історія Європейських країн».