Слобідська гімназія «Програма популяризації серед здобувачів освіти ЗЗСО Краснокутської СТГ порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій»

Слобідська гімназія 09 грудня долучилася до «Програми популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій» .

До навчання залучались: посадова особа з питань цивільного захисту відділу освіти Краснокутської селищної ради, інженер з охорони праці Ірина ШОСТАК, фахівець ГУ ДСНС України у Харківській області Дмитро ТЕМНОХУД, фельдшер ФП с. Слобідка  Наталія ВАЩЕНКО.

Навчальні групи:

1 група – 1-9 класи – (35 + 16 педагогічних працівників)

Заняття проводилось згідно графіку.

Місце проведення: актова зала гімназії.

Нагальною потребою сьогодення є вміння діяти в надзвичайних ситуаціях. Особливо якщо це стосується дітей. 

В цікавій та змістовній формі доповідачі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки,  про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях» «Допомогти! Врятувати! Запобігти!». 

Були використані презентації, навчальні матеріали «Небезпечні знахідки», «Правила пожежної безпеки», «Людина в автономній ситуації», «Натовп», «Правила безпеки на вулиці».

В цікавій та змістовній формі доповідачі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». 

Цікавими були для учнів практичні заняття «Надання першої домедичної допомоги», фельдшером ФПу Наталією ВАЩЕНКО та інтерактивні ігри «Спіймай «так», впізнай «як»», підготовлені й проведені Іриною ШОСТАК.

З’ясовані проблемні питання щодо опрацювання алгоритму дій під час надзвичайних ситуацій.

Учні прослухали про безпеку вдома, правила користування електроприладами, жваво обговорили різні життєві ситуації. 

Були використані презентації, навчальні матеріали «Небезпечні знахідки», «Правила пожежної безпеки», «Натовп», «Правила безпеки на вулиці».

Обов’язки кожного дорослого навчити молодь правильній поведінці у надзвичайних ситуаціях.

            Урок цивільного захисту дав дітям можливість відчути свою особисту відповідальність за своє життя і життя інших.