Співпраця в інклюзії
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/83799430_592412838279978_3428227571223887872_o.jpg)
Педагоги Краснокутського ДНЗ №1, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. відвідали та отримали консультацію від спеціалістів Краснокутського ІРЦ щодо здійснення корекційно-розвиткової роботи.
Педагоги Краснокутського ДНЗ №1, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. відвідали та отримали консультацію від спеціалістів Краснокутського ІРЦ щодо здійснення корекційно-розвиткової роботи.