Створюйте мрію заради дітей

Дитяче серце завжди відгукується на добро. Творити добро для дітей  – гарна традиція і величезна внутрішня потреба для Юлії Олександрівни Світличної. Учні Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів особисто неодноразово в цьому пересвідчувались. Ось і цього разу діти знову відчули турботу голови Харківської обласної державної адміністрації, побувавши на екскурсії в м. Харків. Цю поїздку отримали як подарунок кращі спортсмени школи, переможці шкільних та районних спортивних змагань.

Спочатку діти відвідали яскраву циркову виставу на унікальному манежі- трансформері «Шоу велетенських фонтанів» Харківського державного цирку. Це було незабутнє видовище з використанням новітніх технологій – лазерне шоу, світлові та звукові ефекти. Всі глядачі були в неймовірному захваті.

    А потім діти смачно поласували в  McDonald’s. Поїздка виявилася змістовною і захоплюючою. Вражень було ціле море, а спогади залишаться в дитячій пам’яті надовго.

    Учні, батьки та вчителі Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вдячні губернатору Харківської області Юлії Олександрівні за постійну турботу про школу і школярів, увагу до всіх шкільних проблем. Нехай Ваше добре серце, шановна Юліє Олександрівно, завжди зігріває ласкою серця дітей!