Сучасний дошкільний підрозділ відкрив двері для маленьких жителів Костянтинівки

Відкриття нового дошкільного навчального закладу стало справжнім святом для місцевої громади. Відсьогодні 30 маленьких жителів Костянтинівки переступили поріг свого другого дому.

Раніше питання дошкільної освіти у Костянтинівці стояло дуже гостро. З початку 90-х тут не було дитячого садочка. Жителі громади звернулися з цією проблемою до голови ХОДА Юлії Світличної. Саме завдяки її підтримці у жовтні 2018 року розпочали реконструкцію окремих приміщень будівлі Костянтинівського ліцею під дошкільний підрозділ. У приміщенні провели внутрішні оздоблювальні роботи, замінили підлогу, обладнали внутрішні туалети, замінили комунікаційні системи. Для потреб дитсадка придбали обладнання та устаткування. Загальна площа приміщень під дошкільний підрозділ становить 240 м² та складається з таких кімнат: пральня, роздаткова, ігрова, спальня, туалет дитячий, туалет вихователя, кімната вихователя, роздягальня, підсобка. І вже сьогодні садочок гостинно відчинив свої двері. Адже розвиток освіти на всіх рівнях завжди у пріоритеті обласної та районної влади.

На урочисте відкриття до Костянтинівки завітали почесні гості: голова Краснокутської райдержадміністрації Олексій Белоцький, заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Данієлян, Костянтинівський селищний голова Юрій Конюшенко та начальник відділу освіти Краснокутської райдержадміністрації Олена Медяник.

«Садочок будувався і на моїх очах. Бог дав нам сили, мудрість та наснагу зробити подарунок для костянтинівських діточок. Я щиро радий і пишаюся тим, що держава, в особі Президента України Петра Порошенка, піклується про своїх найменших громадян, надаючи допомогу у реалізації подібних проектів. Бажаю нашим малюкам хорошого настрою, гарних друзів, веселощів та цікавих відкриттів в новому дитячому садку. Хочу, щоб він став вашою другою домівкою, куди ви завжди поспішатимете з радістю і цікавістю», – привітав присутніх гість заходу, заступник голови Харківської ОДА Вадим Данієлян та передав дітлахам подарунок від голови Харківської ОДА Юлії Світличної –  сучасний телевізор.

Голова райдержадміністрації Олексій Белоцький зауважив, що цей дитячий садочок є результатом тісної співпраці багатьох людей. Особливу подяку очільник району висловив голові Харківської ОДА Юлії Світличній, за ініціативи й підтримки якої розпочалися роботи з відновлення дитсадка у Костянтинівці. Юлія Олександрівна зробила все, щоб місцеві діти мали свій дитячий садок. «Нехай він стане ще однією затишною домівкою для нашої малечі, де б їм було весело та цікаво», – зазначив Олексій Олександрович та зауважив, що будівництво дитсадка у Костянтинівці є прикладом співпраці влади, органів місцевого самоврядування та політиків, які відчувають відповідальність за розвиток держави.

«Ми отримали чудовий подарунок – новий, сучасний дитячий садок. Але він не лише для наших малюків – а й для наступних поколінь. Ми розуміємо та цінуємо те, що заради здійснення мрії були докладені чималі зусилля влади, використані неабиякі кошти і в результаті наш дитсадок сьогодні народився», – привітала присутніх директор Костянтинівського ліцею Провоторова Катерина Федорівна.

За її словами, відкриття дитячого садка повністю знімає проблему дошкільної освіти для дітей в Костянтинівці. Окрім того, Катерина Федорівна передала слова вдячності голові облдержадміністрації Юлії Світличній за підтримку будівництва.

Подяку за добрі справи, зроблені задля розбудови їхнього села та Краснокутського району, за здійснення мрій дітей та надихаючу підтримку, що створює впевненість в світлому та щасливому майбутньому, голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній висловили батьки вихованців дошкільного підрозділу Костянтинівського ліцею.