Святкуємо День фізичної культури та спорту!

   Приємно, що в Краснокутському районі існують добрі традиції. І одна з них – разом святкувати День фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.  За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

  Сьогодні, 13 вересня 2019 року, як і щорічно, учні, вчителі фізичної культури, тренери та гості зібралися на міні-футбольному полі у Краснокутському дитячому парку, щоб відзначити разом День фізичної культури і спорту. На свято завітали почесні гості: голова Краснокутської районної державної адміністрації Олексій Белоцький та голова Краснокутської селищної ради Сергій Сусло, які привітали спортсменів і вчителів фізичної культури нашого району. Олексій Олександрович у своїй промові наголосив на тому, що сьогодні особлива увага приділяється розвитку спортивного життя на Краснокутщині.

   Також голова Краснокутської районної державної адміністрації провів церемонію нагородження кращих вчителів та спортсменів району.

   Грамоти  Краснокутської РДА за сумлінну працю, активну життєву позицію, популяризацію здорового способу життя серед учнівської молоді району та з нагоди Дня фізичної культури і спорту отримали:

  • Скляр Віталій Володимирович, вчитель фізичної культури Краснокутської гімназії та Краснокутської ЗОШ №2;
  • Калініченко Тетяна Юріївна, вчитель фізичної культури Качалівської ЗОШ;
  • Усатий Володимир Олександрович, інструктор з плавання ДЗОЗ «Каразінський»;
  • Бойченко Михайло Ігорович, інструктор з плавання ДЗОЗ «Каразінський»;
  • Полтавченко Сергій Васильович, лікар Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи.

   Свою заслужену подяку голови РДА за активну життєву позицію, популяризацію здорового способу життя серед молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту отримав кращий спортсмен року Панченко Владислав.

    А закінчилося сьогоднішнє свято змаганнями з міні-футболу серед команд юнаків.

    Можна з упевненістю сказати, що свято вдалося на славу!  Тож пам’ятайте, щоб досягти своєї мети, потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для її здійснення!