Свято радості, любові, посмішок і тепла

         

       Вже юний Березень підбадьорюється, вмиваючись талою водою, і потихеньку роздає всім навколо яскраві весняні фарби. Теплішає сонце, зелень перших травинок привертає до себе увагу. З’явилися боязкі проліски – зовсім ще крихітні й тендітні. І душа співає: “Весна іде! Весні дорогу!»

       У березні ми відзначаємо свято наших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Разом із приходом весни в Краснокутський дошкільний навчальний заклад №1 завітали святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню – 8 Березня.

      З особливим почуттям відповідальності вихованці наполегливо готувалися до цього свята: вивчали нові вірші, пісні, таночки, виготовляли цікаві подарунки своїми руками.

    Святкові ранки проводились у музичних залах, які були яскраво тематично оформлені. У дитячому садку відчувалася  радісна й весняна атмосфера. Вихованці дошкільного закладу дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. Весело пройшли жартівливі конкурси та ігри з батьками. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами та іграми час сплинув непомітно, тож на прощання  – подарунки від дітей, зроблені власними руками.

        Свято в дитячому садочку пройшло  цікаво і незвично, принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів і сонячне тепло, а найкращим результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки, слова вдячності батьків  за організацію та проведення  дитячих свят.