Тренінг підтримки та самодопомоги для охочих дорослих і молоді

Наприкінці квітня голова Краснокутської молодіжної ради Ольга Маслій у межах співпраці з проєктом «Спільно. Точки зустрічі», який реалізується Фондом «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Дитячого фонду UNICEF Ukraine і Міністерства молоді та спорту України, провела тренінг підтримки та самодопомоги для охочих дорослих і молоді.

На  тренінгу розібрали значення  про травма-інформоване і безпечне середовище, поняття самодопомоги та подальших дій. Учасниці дізналися про ознаки  вигорання  та стресу, які фактори впливають  нього; пропрацювали модель BASIK Ph та основні аспекти її використання; попрактикували використання та застосування цієї моделі в реальних життєвих моментах.

Попередньо тренерка Ольга Маслій пройшла тематичне тренінгове навчання в межах програми “Мріємо та діємо”, що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та виконується IREX in Ukraine у партнерстві з Making Cents International (MCI) у місті Львові у квітні, з отриманням відповідного сертифікату.

 

Бажаєте долучитися до активностей для свого розвитку – стежте за анонсами заходів на каналі проєкту «Спільно. Точки зустрічі» (Краснокутськ): https://t.me/krasnokutsk_spilno