Проведено спільні збори і триває звітування керівників закладів освіти

Протягом лютого-квітня 2023 року у закладах освіти Краснокутської громади відбулися спільні  батьківські збори та збори трудових колективів за участі Краснокутського селищного голови Ірини Карабут, першого заступника селищного голови Сергія Моцика та представників відділу освіти селищної ради.

На зібраннях директори та директорки ліцеїв, гімназій і закладів дошкільної освіти ознайомили учасників з такими питаннями, як: організація дистанційного навчання у закладі від час воєнного стану;  співпраця педагогів, батьків та дітей під час освітнього процесу; результати складання випускниками НМТ-2023 та підготовка до НМТ-2023;  успішність здобувачів освіти за підсумками І семестру 2022/2023 навчального року; стан  національно-патріотичного виховання у закладах освіти; відповідальність батьків за забезпечення дітям умов  здобуття освіти.

Крім того, були розглянуті актуальні питання щодо психологічної підтримки учасників освітнього процесу та співпраці учасників освітнього процесу із закріпленими поліцейськими офіцерами громади.

Учасниками зборів всі означені питання обговорено та спільно визначено основні вектори діяльності педагогів та батьків з метою подолання освітніх втрат здобувачами освіти, які виникли внаслідок впливу спочатку карантину, а зараз воєнного стану.

Результатом проведених зібрань стала розробка у кожному із закладів програми компенсації освітніх втрат здобувачів освіти, яка втілювалася  протягом ІІ семестру 2022/2023 навчального року та завершується у червні 2023 року і активна підготовка випускників-одинадцятикласників до складання національного мультипредметного тесту.

Наразі у червні триває звітування керівників закладів та установ освіти перед громадськістю про свою професійну діяльність протягом 2022/2023 навчального року. Із звітами можна ознайомитися на сайті відділу освіти за посиланням: https://osvita-krk.gov.ua/dokumenty/zvity-kerivnykiv-zakladiv-ta-ustanov-osvity/, а також на сайтах та сторінках у соціальних мережах закладів освіти.

З огляду на складні умови організації навчальних занять під час воєнного стану, вимушеність проводити уроки у дистанційній формі, зважаючи на безпекові вимоги, – заклади та установи освіти разом із селищною радою роблять все можливе, щоб юні краснокутці мали змогу здобувати належну освіту. Тільки разом –  спільними зусиллями –  досягнемо того, чого бажаємо!