Центр спільнототворення “На белебні”

🏡У селі Чернещина Харківської області громадська організація Культурний Діалог/Сultural dialogue разом із місцевими активістами відновили занедбану хату-мазанку і перетворили її на центр для розвитку громади завдядки Western NIS Enterprise Fund та Cedos!
Проєкт має символічну назву — “На белебні”, у значенні частини двору будинку, у якій збираються люди.
Проєкт “На белебні” Краснокутської громади є одним з 10 переможців грантової програми від Western NIS Enterprise Fund та Cedos , в рамках якого виграно 1 мільйон гривень на розбудову центру.
Так хата-мазанка стала доступним простором, де жителі громади можуть збиратися на дозвіллі, спілкуватися, співпрацювати та опановувати традиційні українські ремесла та нові навички.
💬Команда проєкту стверджує: “Традиційне — це не як музей. В нашому розумінні традиційне — це як кріпке коріння, з якого росте і квітне нове унікальне життя з власною ідентичністю”.
👉🏻Більше про центр спільнототворення читайте у статті від видання Рубрика: https://bit.ly/49hyfur

🏡 Хата-мазанка – відкритий, доступний простір для кожної та кожного, хто потребує підтримки та тих, хто може її надати. Як джерело життєвої енергії та підтримки.

        Проєкт HLYNA-hub “preKRASNOkut” (Глина-простір «На белебні») реалізується ГО «Культурний діалог» за підтримки Cedos та Western NIS Enterprise Fund спільно з Green Art Tour – Громадська організаціяКРАСНОКУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ #1 Наталія МомотКРАСНОКУТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА Ірина Карабут