Творчі колективи Краснокутського ЦДЮТ взяли участь у V обласному святі-фестивалі дитячих фольклорних колективів «Щедрий вечір»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/82583096_194064375053507_4981232331789434880_o.jpg)
Творчі колективи Краснокутського ЦДЮТ “Усмішка” (кер. А. Різніченко), “Талісман” (кер. А. Касяненко) та “Каблучок” (кер.О. Тимченко) 18 січня 2020 року на V обласному святі-фестивалі дитячих фольклорних колективів «Щедрий вечір» в Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості: гідно представили Краснокутський район!