Відбулася установча зустріч-знайомство команди за проєктом «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю»

На новий рік ми завжди покладаємо нові надії, плануємо діяльність по-новому та віримо в те, що все задумане втілиться.
Тож, ініціативна команда молоді Краснокутської громади консолідувала свої прагнення і взяла участь у конкурсі від “Мріємо та діємо” по створенню осучасненої цільової програми по роботі з молоддю – і стала однією з 12-ти команд-переможниць від громад з різних областей, подавши обгрунтовану заявку та успішно пройшовши співбесіду!
У свою чергу Краснокутська селищна рада підтримала участь молоді у цьому проєкті, офіційно затвердивши склад робочої групи, в яку увійшли представники відділу освіти, депутатського корпусу та Молодіжної ради.
На початку січня 2024 року в онлайні відбулася установча зустріч-знайомство команди за проєктом «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю», що реалізується IREX у межах Програми USAID «Мріємо та діємо».
Захід проходив за участі програмного координатора програми «Мріємо та діємо» Юрія Чумака та Краснокутського селищного голови Ірини Карабут.
 
Запрошуємо активну молодь Краснокутської громади долучитися до процесу створення нової молодіжної програми!
У кого є цікаві ідеї чи пропозиції, пишіть нам: ssms.krasnokutsk@gmail.com або завітайте до молодіжного сектору відділу освіти.
 
Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.