Тиждень безпеки дорожнього руху у Краснокутському ДНЗ №1

        З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набуває знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

      Тиждень безпеки дорожнього руху – це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

     А тому у Краснокутському ДНЗ №1 з 6 травня по 12 травня 2019 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня були проведені різні заходи з дітьми, а саме: вікторини з вивчення правил безпечної поведінки на вулицях, вечір загадок і відгадок про знаки дорожнього руху, прогулянки вулицями селища, заняття з показом презентації з попередження дитячого травматизму дорожнього руху та правила поведінки на вулиці, бесіди з дітьми, перегляд ілюстрацій, мультфільмів та виставка малюнків дітей «Безпека дорожнього руху».  На закріплення знань дітей була проведена розвага «Правила дорожнього руху» за участю працівників ДПС.

        Була проведена роз’яснювальна робота серед батьків вихованців закладу щодо необхідності дотримання правил безпеки дорожнього руху.

?
?
?
?
?
?
?
?