У Качалівці збудують спортивну залу

Популяризація здорового способу життя і заняття спортом відіграють значну роль для гармонійного розвитку людини та майбутнього країни, а також допомагають вирішити одну із сучасних соціальних проблем – інтернет-залежність. На цьому акцентував увагу голова Краснокутської РДА Олексій Белоцький під час наради з представниками проектної організації з питання будівництва спортивної зали в Качалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На теперішній час село Качалівка взагалі не має спортзалу. Жителі сільської ради позбавлені можливості активно проводити дозвілля, а масові заходи вимушені відзначати у пристосованих приміщеннях. Розуміючи проблему, Олексій Олександрович ініціював перед губернатором Харківщини будівництво спортивної зали у Качалівці. Юлія Олександрівна підтримала пропозицію голови РДА та зазначила: «Ми повинні відроджувати і розвивати спортивну інфраструктуру на селі. Сучасні вимоги ставлять перед нами завдання впроваджувати таку інфраструктуру, яка відповідала б світовим стандартам».

Розвиток спортивної інфраструктури є одним з загальнодержавних завдань, важливою частиною Стратегії сталого розвитку Харківщини, а також є нашим спільним з Юлією Олександрівною баченням відродження Краснокутщини», – підкреслив голова РДА.