У Краснокутській громаді відбувся серпневий педагогічний форум «Актуальні питання 2023/2024 навчального року. Подолання освітніх втрат і розривів»

29 серпня 2023 року у громаді відбувся серпневий педагогічний форум «Актуальні питання 2023/2024 навчального року. Подолання освітніх втрат і розривів».

Участь у заході взяли керівники закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільної освіти, установ освіти Краснокутської громади, старости, працівники відділу освіти, керівництво селищної ради і запрошені гості – заступник начальника управління Державної служби якості освіти в Харківській області Наталія Шевченко і начальник Харківського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Кривенцова.

Краснокутський селищний голова Ірина Карабут та заступник селищного голови Сергій Заєць привітали присутніх із початком нового навчального року та вручили відзнаки селищної ради педагогам.

Голова територіальної організації профспілки освітян Аліна Токар привітала молодих спеціалістів з початком їхньої діяльності у галузі освіти.

У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, учасники вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Під час практичного блоку форуму заступник начальника управління Державної служби якості освіти в Харківській області Наталія Шевченко у своєму виступі зазначила про систему забезпечення якості освіти в умовах воєнного стану.

Керівники  опорних закладів загальної середньої освіти Зоряна Казакова і Оксана Пономаренко (Колонтаївський ліцей), Людмила Цовма (Мурафський ліцей), Лариса Панчішна (Краснокутський ЗДО №1) ознайомили учасників форуму із системою роботи закладів освіти із здобувачами освіти щодо подолання освітніх втрат.

Про систему роботи закладу освіти у сфері національно-патріотичного виховання розповіла заступниця директора Козіївського ліцею Світлана Бабенко.

Директорка Краснокутського ліцею №1 Наталія Момот познайомила присутніх з системою роботи закладу освіти з обдарованими дітьми.

Завершила форум начальник відділу освіти Краснокутської селищної ради Ірина Гапон, яка означила основні завдання сфери освіти громади на 2023/2024 навчальний рік та наголосила, що «освіту мабутнього ми проєктуємо самі і тут, відмовившись від стереотипів і прагнучи бути творчим, сучасним та рухаючись вперед. Цього від нас очікує суспільство, юні та дорослі краснокутці, які заслуговують на якісну освіту, гідні умови праці та можливості для реалізації себе в своїй громаді і загалом рідній державі. У нашої освіти є майбутнє — потужне, яскраве та вільне. І ми реалізуємо його разом».