У Краснокутському ДНЗ № 2 з’явився новий утеплений дах

Завдяки перемозі мініпроєкту «Щаслива малеча під новим дахом» у Харківському обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», Краснокутський дошкільний навчальний заклад № 2 отримав сучасну покрівлю.

  Аби покращити стан важливого соціального об’єкта селища та забезпечити більш комфортними умовами перебування дітей у закладі, батьківський комітет ДНЗ № 2 за підтримки Краснокутської селищної ради взяв участь у даному конкурсі у номінації «Добробут та розвиток громад».

  Мініпроєкт передбачав проведення ремонтних робіт по утепленню та перекриттю даху навчального корпусу садочка. Реалізовувався за рахунок співфінансування обласного (50 %) та селищного (45 %) бюджетів, а також коштів конкурсанта (5 %).

  Відкриття мініпроєкту, що відбулось 25 вересня, стало справжнім святом для вихованців садочка, які підготували дитячу концертну програму для почесних гостей заходу, серед яких Краснокутський селищний голова Сергій Сусло, депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар, керівник Краснокутської філії Богодухівського електромеханічного заводу Олександр Сластін та керівник підрядної організації, що проводила ремонтні роботи, Євгеній Чаговець. Діти розповідали вірші, співали й танцювали, а також радісно вітали всіх присутніх та всіх тих, хто долучився до реалізації проєкту.

  Сергій Сусло зазначив, що завдяки співпраці всіх: самих батьків, місцевої, районної і обласної влади, а особливо підтримці губернатора області Юлії Світличної, відбулось значне покращення умов перебування дошкільнят у закладі, підвищилась енергоефективність та надійність експлуатації будівлі. Також під час свого виступу Сергій Михайлович побажав усім добра, здоров’я і подальшого процвітання.

  У ході урочистостей депутат обласної ради Микола Пушкар вручив завідуючому дошкільним закладом Володимиру Савченку сертифікат обласної ради, що означає повне виконання всіх робіт, зазначених у мініпроєкті.

  Завершуючи церемонію відкриття оновленого даху навчального закладу, почесні гості пригостили дошкільнят солодощами та зробили спільне фото на згадку.

  Відтепер сучасний дах Краснокутського ДНЗ № 2 прикрашає не лише територію закладу, а й центральну вулицю нашого селища.